באדגט שירות לקוחות

באדגט שירות לקוחות

1900-72-4811
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

ימי ושעות פעילות המוקד:
ימים א'-ה': 08:00-18:00
שישי: 08:00-16:00

שם החברה: באדג'ט שירות לקוחות
באדג'ט היא החברה להשכרת רכב השלישית בגודלה בעולם. לחברה סניפים בכל רחבי העולם, וגם בישראל יש 20 סניפים שונים מעפולה עד אילת. החברה מציעה מגוון כלי רכב מכל הסוגים להשכרה או למכירה ומלווה את הלקוח לכל אורך הדרך. לבאדג'ט יש מוקד מידע טלפוני עולמי המסייע בכל שאלה או בקשה והיא מחשיבה כערך עליון את שביעות הרצון של לקוחותיה. חברת באדג'ט הקימה בסניף המרכזי הנמצא בנמל התעופה בן גוריון אולם מכירות מפואר למכירה והשכרת רכבים הפעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
פרט לשירותים של השכרת רכבים, מאפשרת באדג'ט ללקוחות להשתתף בעסקאות "טרייד אין". כלומר, באדג'ט מקבלת לקוחות המגיעים עם רכב ישן, מבצעת עסקת טרייד אין ומעניקה להם אוטו חדש מהחברה.
דרך אתר האינטרנט של החברה בכתובת: http://www.budget.co.il/ ניתן לקבל מידע חיוני, להצטרף למועדון הלקוחות ולצפות בהזמנות. זאת ועוד, ניתן להתעדכן "אונליין" ולקבל מידע על כל מכונית הנמצאת במגרשי מכירות הרכב של באדג'ט.
ניתן ליצור קשר עם החברה באמצעות שליחת פניה לאתר האינטרנט, או במוקד הארצי העולמי בטלפון: 2200*. המשרד הראשי של החברה נמצא ברחוב השרון 1, קריית שדה התעופה בן גוריון. הפקס ליצירת קשר: 03-9350001.

באדג'ט שירות לקוחות: טלפון
לקוחות החברה יכולים לפנות לקבלת שירות דרך האינטרנט, בדואר או באמצעות פניה למוקד הארצי של החברה בטלפון 2200*. המענה זמין ללקוחות החברה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. לקוחות הפונים לבאדג'ט מחו"ל יכולים ליצור קשר עם מרכז ההזמנות בטלפון: 972-3-9350000. לקוחות הפונים לבאדג'ט מארה"ב יכולים לחייג ל- 1-800-828-9975+ , ולקוחות המעוניינים ליצור קשר מצרפת מתבקשים לחייג ל- 081 010 1102 לקבלת שירות.

טיפים לבאדג'ט שירות לקוחות
טיפ ראשון: באדג'ט עושה כל שביכולתה כדי להעניק ללקוחותיה שירות יעיל ואיכותי ולהתייחס לפניותיהם. אם ברצונך להעביר שאלה או פניה דחופה, באפשרותך לפנות לנציג השירות דרך אתר האינטרנט של החברה. באופן כזה תחסוך זמן מיותר ותקבל את המענה המדויק ביותר עבור הבעיה בה נתקלת.
טיפ שני: חברת באדג'ט מוכרת בארץ ובעולם כחברה איכותית בתחום השכרת הרכב, אך פחות מוכרת בשירותים אחרים שהיא מציעה. באפשרותכם לקבל רכב חדש במחיר משתלם דרך עסקת טרייד אין או לקבל מימון לרכב חדש. כדי להתוודע להטבות שתוכלו לקבל, מומלץ ליצור קשר עם נציג שירות מטעם החברה.
טיפ שלישי: כדי ליהנות מכל האפשרויות שיש לחברה להציע, מומלץ להצטרף למועדון הלקוחות. חברי המועדון זכאים להטבות רבות, כגון: הנחה קבועה ברכישת רכב, 1000 ₪ מתנה בעת רכישת רכב, מימון חלקי לרכבים יד ראשונה או שניה ועוד.
טיפ רביעי: במידה ואתם נתקלים בבעיה, כדאי לברר האם הפתרון נמצא באתר האינטרנט. במקרים רבים, שיטוט באתר האינטרנט יכול לחסוך את הפנייה למוקד הלקוחות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


באדגט שירות לקוחות
2.08 (41.54%) 13 votes

שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יש לכם טיפים מועילים ועדכניים על באדגט שירות לקוחות?
נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה
Google+ | תקנון האתר