דלק שירות לקוחות

דלק שירות לקוחות

1900-72-4832
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

ימי ושעות פעילות המוקד:
ימים א'-ה': 24/7
שישי: לא ידוע.

שם החברה: דלק שירות לקוחות
חברת דלק היא חברת תדלוק ישראלית שהוקמה בשנת 1951 על ידי ממשלת ישראל דאז. דלק היא אחת מארבע חברות הדלק הגדולות ביותר בישראל המעניקות ללקוחותיהן שירותים מגוונים: חברת דלק מעניקה מענה ללקוחות עסקיים ופרטיים באמצעות מאות תחנות דלק הפרושות בכל רחבי הארץ וביצירת מערכות לוגיסטיות ממוחשבות לרווחת הלקוח. פרט לכל אלו, מצויות בבעלות החברה מאות חנויות נוחות תחת המותג "מנטה".
בנוסף, דלק מפעילה את מערך התדלוק "דלקן", המאפשר ללקוח לנהל ציי רכב, כך שכל כלי הרכב שבבעלות הלקוח יתודלקו רק לאחר זיהויים באמצעות כרטיס מיוחד. נהגים המשתמשים ב"דלקן", לא זקוקים לכרטיסי אשראי או מזומן לתשלום בעת התדלוק ויכולים להיכנס למערכת ממוחשבת מאתר האינטרנט ולנהל את צי הרכב שלהם.
דלק מפעילה מוקד ארצי לשירות לקוחות המעניק מענה לכל נושאי השירות בטלפון אחד. במוקד השירות תוכלו לקבל מידע כללי בנושא דלקן, פתרון מידי לבעיות טכניות, תיאום התקנת דלקנים, מידע בנושא חשבוניות, הזמנת כרטיסי תדלוק, מידע על תחנות דלק ומוסכי שירות ועוד. בנוסף, ניתן לקבל מידע ושירות דרך אתר האינטרנט של החברה בכתובת: http://www.delek.co.il, הכתובת למשלוח מכתבים: גיבורי ישראל 7 בית אדר א.ת. דרום נתניה, ומספר הפקס: 09-8638621.

דלק שירות לקוחות: טלפון
חברה דלק עוסקת בשירות מיום היווסדה ולכן היא מציבה את נושא שירות הלקוחות בראש סדר העדיפויות. שירות הלקוחות של דלק מיועד לספק מענה בכל מה שקשור לדלקנים, תמיכה טכנית, מחירים, הערות, תלונות ובקשות. המוקד פועל 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע לרווחת הלקוחות (המוקד לא פעיל בשבת). ניתן ליצור קשר עם מוקד השירות בטלפון: 1800-600-600 או 2584 * (דלקן) או 258* (דלק), במידה ואין תשובה במוקד השירות ניתן לפנות
למרכזיה:09-8638555. לחילופין, ניתן ליצור קשר עם המוקד באמצעות אתר האינטרנט על ידי שליחת טופס מקוון.

דלק שירות לקוחות: טיפים
טיפ ראשון: אתר האינטרנט של חברת דלק מאפשר ללקוחות לבצע את כל הפעולות ההכרחיות, ללא צורך בתמיכה טכנית טלפונית. במידה ונתקלתם בבעיה שלא מצאתם לה פתרון באתר האינטרנט או שברצונכם לשתף את הצוות בבקשה או שאלה באפשרותכם להתקשר למוקד השירות.
טיפ שני: באתר האינטרנט ניתן להזמין טפסים ואישורים מסוגים שונים. בין היתר תוכלו להזמין כרטיסי שטיפומט, דלקנים, טופס הזמנת קודי שמן ועוד.
טיפ שלישי: חברת דלק עושה כל שביכולתה כדי שבבוא העת המענה ללקוחות יהיה מהיר ויעיל. הלקוחות מצדם יכולים לסייע גם הם באמצעות הצטיידות בכל פרטי המנוי בעת פניה לנציג השירות.
טיפ רביעי: אנשים שבבעלותם כרטיס "דלקן" יכולים להיעזר באתר האינטרנט כדי לאתר את הסניף הקרוב ביותר לאזור המגורים שלהם. ניתן למצוא את הסניף הרצוי דרך אפשרות החיפוש המהיר או דרך סינון התוצאה לפי פרמטרים מסוימים.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


דלק שירות לקוחות
5 (100%) 1 vote

שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
יש לכם טיפים מועילים ועדכניים על דלק שירות לקוחות?
נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה
Google+ | תקנון האתר