דור אלון שירות לקוחות

דור אלון שירות לקוחות

1900-72-4833
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

ימי ושעות פעילות המוקד:
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

שם החברה: דור אלון שירות לקוחות
דור אלון הינה חברת דלק ישראלית שנוסדה בשנת 1990 ע"י התנועה הקיבוצית. עד לשנת 1992 מכרה דור אלון כמויות דלק זעירות, בעיקר במסגרת התנועה הקיבוצית, אך החל משנה זו הצטרפה החברה לקבוצת ביילסול שהתמחתה בהקמה ותפעול תחנות דלק. החברה משווקת סוגים שונים של דלקים ושמנים לכל סוגי המגזרים והמוסדות, ומפעילה תחנות בכל רחבי הארץ בשיטת התדלוק המתקדמת ביותר בישראל. שיטת התדלוק הייחודית מתבצעת באמצעות "ספידומט" (תדלוק ממוחשב). לאחרונה, חתמה דור אלון על מיזם משותף עם חברת "שברון טקסטו" לתדלוק מטוסים בנמל התעופה בן גוריון.
כיוון שלחברת דור אלון יש לקוחות רבים עמם היא מעוניינת לשמור על קשר, החברה פתחה כמה ערוצי תקשורת ללקוחות הקבועים. בין היתר ניתן ליצור קשר עם החברה דרך אתר האינטרנט בכתובת: http://www.doralon.co.il. באמצעות פניה לשירות הלקוחות תוכלו לברר פרטים אודות מיקום התחנה הקרובה אליכם ופרטי התקשרות רלוונטיים. כמו כן, נציגי השירות של החברה ישמחו להקשיב או לסייע לכם בבקשות או בתלונות.
תחנות דור אלון פרוסות בכל רחבי הארץ, כשהמשרד הראשי נמצא בבניין צרפת בקיבוץ יקום. ניתן ליצור קשר דרך הדואר, האינטרנט או הטלפון. הכתובת למשלוח מכתבים: בניין צרפת יורופארק, ת.ד. 1 קיבוץ יקום מיקוד: 6097200, מספר הטלפון בסניף הראשי: 09-9618555.

דור אלון שירות לקוחות: טלפון ודרכים ליצירת קשר
רשת דור אלון פרוסה בכל רחבי הארץ מעפולה עד אילת. כדי לקבל מידע על שעות הפעילות של כל תחנה ותחנה ומספרי טלפון רלוונטיים ניתן להיכנס לאתר הראשי של החברה. כמו כן, ניתן ליצור קשר דרך אפשרות "צור קשר" באתר האינטרנט של החברה. לפניה למוקד שירות הלקוחות הארצי של החברה ניתן לפנות למספר: 1900-72-7510. ליצירת קשר דרך הפקס ניתן לפנות למספר: 09-9618555.
כמו כן, אתר האינטרנט של החברה מאפשר ללקוחות לעיין בהסכמים שונים הקשורים להתקשרות חברה – לקוח. ניתן להוריד טפסים כגון: הזמנת הסדר ספידומט, הסכם פרטי אשראי, חשבוניות תדלוק ועוד.

דור אלון שירות לקוחות: טיפים
טיפ ראשון: מי שמעוניין גם לתדלק וגם לחסוך יכול לרכוש ספידומט. ליתר הרחבה בנושא, ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של החברה.
טיפ שני: צוות שירות הלקוחות של דור אלון עומד לרשות הלקוח בכל פניה או בקשה, אך כדי לחסוך ללקוח זמן מיותר, מומלץ לברר האם ניתן לקבל את הפרטים הדרושים דרך אתר האינטרנט של החברה.
טיפ שלישי: צרכנים שמסיבה כלשהי זקוקים לחשבונית התדלוק שלהם יכולים לפנות למוקד שירות הלקוחות ולקבל את העתקי החשבוניות ללא תשלום. לא רבים מודעים לשירות זה, שבמקרים רבים נצרך ביותר.
טיפ רביעי: לפני שתפנו לנציג השירות של דור אלון, מומלץ להכין מראש את פרטיכם האישיים. כך נציגי השירות יוכלו לסייע לכם במהירות וביעילות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


דרג את השירות

שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יש לכם טיפים מועילים ועדכניים על דור אלון שירות לקוחות?
נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

One Response to דור אלון שירות לקוחות

 1. מאת טלי לב וייסלר:

  נציג דור אילון שלום
  ברצוני להודות על שרות מקצועי ויוצא דופן לו זכיתי כאשר נתקעתי עם מכוניתי ב יום רביעי לפני שבוע בסמוך לקניון איילון ר״ג
  בקשתי את עזרתכם ונציגים בתחנה , בחור צעיר העונה לשם נתי סייע לי מאוד
  הוא יצא מגדרו על מנת לעזור על כך תודתי

  לא פשוט בימים טרופים אלו לזכות בשרות כל כך מקצועי ויוצא דופן

  רב תודות
  טלי לב וייסלר שיקגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה
Google+ | תקנון האתר