אלדן שירות לקוחות

אלדן שירות לקוחות

1900-72-4771
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

ימי ושעות פעילות המוקד:
ימים א'-ה': 8:00-18:00
שישי: 8:00-13:00

שירות לקוחות אלדן – ערוצי שירות
קבוצת אלדן הינה אחת מהחברות הגדולות להשכרת ומכירת רכבים בארץ עם למעלה מ- 30,000 מכוניות הנמצאות בשורותיה של החברה. החברה בעלת ניסיון רחב ועשיר ופועלת החל משנות ה- 60. בין תחומי אחריותה של חברת אלדן שירות לקוחות: השכרת רכב בארץ, השכרת רכב בחו"ל, מכירת רכבים, ביטוח, מלונאות, ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי ושינוע כלי רכב ואחזקות. חברת אלדן מונה כ- 24 סניפים ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום, ומנגישה את שירותיה לכל אחד ואחת. אלדן ידועה ומצטיינת באיכות שירות גבוהה, זמינות כלי רכב מעולה, וכמובן מחירים מצויינים. החברה מוכרת מידי שנה כ- 10,000 כלי רכב, כשצי הרכבים שברשותה מאופיין בגיוון ובמספרים גדולים של כלי רכב. בנוסף לשירות כלי הרכב השונים – ממכירה, השכרה וליסינג, החל משנת 2009 מפעילה קבוצת אלדן את חברת "אלדן בר זיו רביד", אשר מספקת סוכנות ביטוח שמאפשרת ללקוחותיה ליהנות מיתרונות רבים.
באתר האינטרנט ניתן להזין מקום מגורים ובהתאם לתוצאות החיפוש, למצוא את הסניף הקרוב ביותר למקום מגוריכם ולהקל משמעותית את ההנגשה לשירותי הרכב של אלדן. כתובת אתר האינטרנט: www.eldan.co.il. כתובת למשלוח דואר: רחוב המרכבה 4, חולון. מיקוד: 58850. כתובת למשלוח דוא"ל: [email protected]

שירות לקוחות אלדן – מספר טלפון
ניתן ליצור קשר עם אלדן באמצעות פניה באופן מקוון דרך טופס מותאם. כמו כן, קיים מוקד שירות לקוחות טלפוני אותו ניתן להשיג במספר: 1900-72-7447. המוקד הטלפוני פועל בימים א' עד ה' בין השעות 8:00 עד 18:00, ובימי שישי בין השעות 8:00 עד 13:00. מוקד המכירות הארצי נמצא ברחוב תמנע 23, חולון. ניתן לקבל שירות באמצעות טלפון נוסף אשר מספרו: 3003*. לכל שאלה או בירור בכל נושאי הרכב או/ו עסקות שביצעתם בחברת אלדן, מוקדני אלדן שירות לקוחות ישמחו לתת לכם מענה.

שירות לקוחות אלדן – טיפ
מספר טיפים מומלצים בעת השכרת או מכירת רכב, או באופן כללי לפני שמבצעים עסקאות בתחום הרכב, יהיו בנוגע למתן תשומת לב לפרטים הקטנים. כך למשל, חשוב וכדאי לדעת מראש על אילו צרכים מיועדת עסקת הרכב שלכם לענות. באיזה סוג מגזר מדובר, האם במגזר הפרטי, הציבורי או העסקי. אם נניח מדובר במגזר העסקי, האם מדובר בעסק קטן או בעסק גדול וכדומה. פרטים אלו חיוניים, וזאת על מנת להתאים את סוגי הרכבים באופן הטוב ביותר למטרה שלשמה הם נועדו.
בנוסף, מומלץ להיעזר בשירותים המקוונים של האתר, במיוחד בשעות העומס, וזאת כדי לאפשר את ייעול השירות עבורכם, ולעזור ליצור את העסקה הטובה ביותר תוך זמן קצר וללא המתנות מיותרות. במידה וישנה העדפה לדבר עם נציג מטעם אלדן שירות לקוחות במוקד הטלפוני, כדאי להצטייד במסמכים הרלוונטים מראש, כמו גם בפרטים מזהים שלכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


דרג את השירות

שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
יש לכם טיפים מועילים ועדכניים על אלדן שירות לקוחות?
נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה
Google+ | תקנון האתר