ממסי שירותי דרך שירות לקוחות

ממסי שירותי דרך שירות לקוחות

1900-72-4821
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

ימי ושעות פעילות המוקד:
ימים א'-ה': 24/7
שישי: לא ידוע.

ממסי שירותי דרך שירות לקוחות – ערוצי שירות
חברת ממסי שירותי דרך הינה חברה בבעלות חברת "אלבר". החברה מספקת מגוון נרחב של שירותי דרך מקצועיים, ומבטיחה ללקוחותיה כי הם יכולים לצאת לדרכם בראש שקט. במקרה הצורך, חברת ממסי תיחלץ לעזרת הלקוח עם מיטב הציוד המתקדם ובעזרת בעלי מקצוע מומחים מובילים בתחומם. בין שירותי החברה ניתן למצוא שירותי חירום, כמו תיקוני "עזרה ראשונה" לרכבים ששבתו באמצע הדרך, חילוץ במידה והרכב נתקע בקרבת הכביש, שירותי גרירה, ועוד. לצד שירותים אלה, חברת ממסי מספקת גם שירותי סיוע שאינם דחופים אך עשויים להתגלות כחיוניים בהחלט במקרה הצורך, כמו החלפת גלגל, אספקת דלק למקרה בו הלקוח נתקע ללא דלק, שירות מנעולן מקצועי במקרה בו יש צורך בפריצת דלתות הרכב, ייעוץ משפטי וטכני בנושאים רלוונטיים לתחום הרכב, ועוד.
מערך השירותים של חברת ממסי כולל:
– תיקוני דרך שאינם מורכבים, ונכללים בהגדרה "עזרה ראשונה".
– התנעה של מכונית תקועה
– גרירת הרכב ממקום התקלה
– חילוץ רכבים מנקודות בסמיכות לכביש
– החלפת גלגל (בתוספת תשלום)
– אספקת דלק (בתוספת תשלום)
– שרות פריצת דלתות הרכב על ידי מנעולן מומחה (בתוספת תשלום)
– ייעוץ משפטי / טכני
– שירות רכב חלופי – מאפשר קבלת רכב חלופי במקרה שהרכב נפגע בתאונה או נגנב, בהתאם לתנאים. סוגי הרכב החלופיים המסופקים מגוונים, בהתאם לתנאי המנוי של הלקוח. כמו כן, החברה מספקת שירות רכב חלופי מועדף, המקנה למנוי בשירות זה את הזכות לקבל רכב חלופי עד לביתו במקרה של גניבה או תאונה, כולל שירות איסוף הרכב מבית הלקוח עם תום תקופת השימוש.
– שירות החלפת שמשות במקרה של שמשה מנופצת.
– שירות רדיו – דיסק: השירות מסופק במקרה של גניבת רכב או במקרה של גניבת הרדיו – דיסק מתוך הרכב.
ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה באמצעות אתר החברה בכתובת – www.memsi.co.il או באמצעות המוקד הטלפוני של החברה.

ממסי שירותי דרך שירות לקוחות – מספר טלפון
חשוב לדעת כי ממסי שירותי דרך איננה קשורה לחברת ממסי תיירות או לכל גורם אחר. מוקד הפניות לשירותי החברה הינו בטלפון: 1900-72-7498.

ממסי שירותי דרך שירות לקוחות – טיפ
מומלץ לשמור ברכב בהישג ידכם את מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של חברת ממסי שירותי דרך, כך שכאשר תתרחש תקלה כלשהיא בכביש ותזדקקו לשירותי החברה, תוכלו ליצור קצר עם נציגיה במהירות האפשרית. מעבר לכך, מומלץ להכין מראש את פרטי הזיהוי שלכם, כך שנציגי החברה העומדים הכן לרשותכם יוכלו לספק לכם את השירות המהיר והממוקד ביותר ולחלץ אתכם מהבעיה אליה נקלעתם ביעילות אופטימלית.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


דרג את השירות

שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
יש לכם טיפים מועילים ועדכניים על ממסי שירותי דרך שירות לקוחות?
נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה
Google+ | תקנון האתר