פנגו שירות לקוחות

פנגו שירות לקוחות

1900-72-4729
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

ימי ושעות פעילות המוקד:
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

פנגו שירות לקוחות
פנגו הינו שירות סלולארי מתקדם המאפשר לתושבי ישראל לבצע תשלום באמצעות הנייד למגוון שירותים: חניה בכחול לבן, תשלום בחניונים מיוחדים הפועלים עם ממשק המשתמש של פנגו, שטיפת מכוניות במחיר מוזל, הנחות בתחנות הדלק, שירות תיקון פנצ'ר בשקל, ניהול ציי רכב לעסקים ועוד ועוד. מפתחת השירות הינה חברת מילגם חניה סלולארית בע"מ, המספקת מעל ל-30 שנה שירותים במגוון תחומים לרשויות שונות ברחבי הארץ. כיום, רשומים במערכת פנגו+ מעל מיליון לקוחות שנהנים מתשלום נוח ויעיל.

פנגו שירות לקוחות – ערוצי שירות
ניתן לקבל מידע לגבי מגוון שירותי החברה באתר האינטרנט הרשמי, בכתובת: http://www.pango.co.il/. באתר יש אפשרות להירשם לשירות בתור לקוחות פרטיים או עסקיים, לקבל מידע על הפעלת השירות, תעריפי חניה, ערים בישראל הנעזרות בשירות, מידע אודות שירות החניון המהיר, רשימת תחנות שטיפה לפנגו שטיפומט, רשימת תחנות לתיקון פנצ'רים, שאלות נפוצות, מערכת שליחת שאלות אוטומטית, מידע על אפליקציית פנגו+ ועוד. בנוסף, ניתן לעדכן פרטים בחשבון או ליצור קשר עם נציגי שירות הלקוחות של פנגו באמצעות טופס מקוון באתר.
כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציג שירות במוקד שירות הלקוחות הטלפוני או לפנות לחברה באמצעות הכתובת למשלוח מכתבים: רח' פינסקר 70, פתח תקווה מיקוד: 49221.

פנגו שירות לקוחות – טלפונים ושעות פעילות
מוקד שירות הלקוחות הטלפוני של פנגו מסייע בהרשמה לשירות, בתמיכה טכנית, בבירורים כספיים ובירורים כללים, לפנייה למוקד יש לחייג למספר: 4500*. שעות פעילות המוקד המאויש הן בימים א'-ה' בין השעות 07:00-19:00 ובימי ו' בין השעות 07:00-14:00. המענה האוטומטי לביצוע תשלומים, הפעלת חניה ועוד פעיל 24 שעות ביממה.

פנגו שירות לקוחות – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: אפליקציית פנגו+ בסלולר מאפשרת לכם לשלם בקלות ובנוחות על מגוון שירותים: חניה בכחול לבן, שטיפומט, תדלוק וחניונים. היתרון המשמעותי ביותר באפליקציה הוא שהיא מספקת מידע לגבי מיקום הרכב. כלומר, אם שכחתם היכן חניתם, האפליקציה תציג על גבי מפה את המיקום המדויק של הרכב. על מנת להוריד את האפליקציה, יש לסרוק את הברקוד המופיע באתר האינטרנט.
טיפ שני: שירות תיקון פנצ'ר מבית פנגו מאפשר לתקן תקר בגלגל באחת מתחנות התיקון המפורטות באפליקציית פנגו+ או באתר. כדי ליהנות מהשירות יש להזדהות בתחנת הדלק באמצעות מספר הרכב הרשום לשירות. התיקון מבוצע בעלות מינימאלית של שקל אחד, ללא הגבלה על כמות התיקונים.
טיפ שלישי: שירות פנגו+ לבעלי עסקים מאפשר לרכבי החברה להחנות בכחול לבן בכל הארץ. לקוחות המצטרפים לשירות יכולים ליהנות מהטבות ייחודיות ובלעדיות כגון: תזכורת לסיום חניה, הגדרת ימים ושעות בהן ניתן לחנות, הארכת זמן החניה באופן אוטומטי (מבלי לגשת לרכב) מכל מקום, הזמנת חניה מראש ועוד. כדי להירשם לשירות יש למלא את הפרטים בטופס המקוון באתר פנגו.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


פנגו שירות לקוחות
1.31 (26.15%) 13 votes

שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יש לכם טיפים מועילים ועדכניים על פנגו שירות לקוחות?
נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

7 Responses to פנגו שירות לקוחות

 1. מאת רודשטיין בוריס:

  ניסיתי לחנותת נכנסתי לאפליקציה. התבקשתי להירשם מחדש, מלאתי את כול השורות להרשמה מחדש ובסות התבקשתי לרשום קוד החדש שנשלח אלי. ע"מ לראות את הקוד הייתי צריך לסגור את האפליקציה.קראתי את המספר החדש, נכנסתי לאפליקציה, רושם קוד ורשום שקוד לא נכון ואני מקבל באותו רגע קוד חדש, ע"מ לראות אותו אני שוב חייב לסגור את האפליקציה וכך בלי סוף…עכשיו האפליקציה נפתחת אבל נעצרת בתמונה רשונה ולא זזה יותר. מה לעשות?

 2. מאת יעקב זלוצ'ובר:

  כיצד מקבלים את החשבוניות ששולמו מתחילת השנה

 3. מאת אילן רויזמן:

  מאחר שלא יצא לי להשתמש בשירותיכם, כנראה למעלה משנה,אני מבקש להתנתק משרות זה.

 4. מאת אילן רויזמן:

  רצוני להתנתק משרותכם.נא הודיעו לי על כך.

 5. מאת מוטי אוליאל:

  אך יוצרים איתכם קשר הבוקר התעוררתי וקיבלתי הודעה שאני חונה בחניון שרתון ואני בכלל ברחובות

 6. מאת צבי ויסמן:

  איך ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות "חי" לגבי בירור דו"ח חניה

 7. מאת דלית בן-נון:

  כיצד ניתן לברר פרטי חיוב שלא (!) דרך 1-900? הטלפון שלי חסום לקידומת זו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה
Google+ | תקנון האתר