רכבת ישראל שירות לקוחות

רכבת ישראל שירות לקוחות

1900-72-4783
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

ימי ושעות פעילות המוקד:
ימים א'-ה': 6:00 – 24:00
שישי: 6:00 – 15:00
(שבת: זמינות ממחצית השעה לאחר צאת השבת ועד השעה 24:00)

רכבת ישראל שירות לקוחות
חברת רכבת ישראל נוסדה בשנת 2003 והיא מספקת שירותי הובלת נוסעים ומטענים, פיתוח ותחזוקה של רשתות הרכבת בישראל. החברה מעסיקה כ- 2370 עובדים ומפעילה מדי יום כ- 400 רכבות נוסעים המגיעות לכל רחבי הארץ. עלות הנסיעה ברכבת נקבעת עפ"י מרחק הנסיעה וקריטריונים נוספים כגון: גיל הנוסע, שירות בצה"ל, מעמד מיוחד, מנוי וכדומה. תמורת מחיר מוזל ניתן לרכוש כרטיסיה מכילה מספר נסיעות או כרטיס חופשי חודשי המאפשר נסיעה בקווי הרכבת לאורך כל החודש.

רכבת ישראל – ערוצי שירות
לקוחות רכבת ישראל יכולים לקבל מידע וליצור קשר עם נציגי החברה באמצעות האתר הרשמי של רכבת ישראל, בכתובת: http://www.rail.co.il/. באתר לוח זמנים לפעילות הרכבת, תעריפים ותחנות, מציאת רכבת לפי מסלול נסיעה, מידע על מוזיאון הרכב, פרויקטים נוספים שנמצאים בפיתוח החברה, אפשרות להזמין כרטיס רב-קו או כרטיסיית חופשי- חודשי, מידע על הנחות ופטורים ואפשרות ליצור קשר עם נציג שירות אונליין בצ'ט.
כמו כן, ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות בכל הנוגע למידע אודות לוחות הזמנים, תעריפי הנסיעה, נגישות תחנות הרכבת וכדומה בשעות הפעילות.
מחלקת פניות הציבור מטפלת בפניות ותלונות שלא טופלו במוקדי השירות האחרים, בפקס: 077-2324010, בדואר ישראל: רכבת ישראל- מחלקת פניות הציבור, תחנת רכבת ת"א סבידור מרכז, ת.ד 18085 תל-אביב, מיקוד 6118002, או באמצעות שליחת טופס מקוון.

רכבת ישראל – טלפונים ושעות פעילות
– מוקד שירות הלקוחות פעיל בימים א'- ה' בין השעות 06:00-24:00 ובימי ו' וערבי חגים בין השעות 06:00-15:00. במוצאי שבת המוקד פעיל כמחצית השעה לאחר צאת השבת ועד לשעה 24:00 בלילה. מספרי הטלפון במוקד השירות: 5770* או 077-2324000. לקויי שמיעה יכולים ליצור קשר באמצעות הפקס: 077-2324011.
– מחלקת אבדות ומציאות רכבת ישראל פועלת לפי שעות הפעילות של מוקד הלקוחות הטלפוני. לאיסוף האבדה, יש להגיע למשרד האבדות בתחנת ת"א סבידור מרכז בימים ובשעות הבאים: בימים א'- ה' בין השעות 08:00-20:00. בימי שישי וערבי חג, בין השעות 07:00-13:00. לפני ההגעה, מומלץ לוודא שהפריט אכן נמצא במקום בטלפונים: 5770* או 077-2324000.

רכבת ישראל – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: במידה ואיבדתם דבר מה ברכבת, כדאי לנקוט בצעדים הבאים:
• הקדימו להודיע על האבדה למוקד שירות הלקוחות או למנהל התחנה.
• הגיעו למשרד האבדות בתחנת הרכבת ת"א – סבידור מרכז בשעות הפעילות. בעת ההגעה יש להצטייד בתעודה מזהה.
טיפ שני: באתר האינטרנט תוכלו להוריד מגון טפסים שימושיים המאפשרים בין היתר נסיעה בתעריף מוזל. במידה ואתם תלמידים המשתמשים ברכבת כדי לנסוע לבית הספר או אם מדובר בקבוצה ניתן למלא טפסי בקשה לנסיעות במחיר מוזל.
טיפ שלישי: ניתן להירשם באתר לקבלת דיוור מרכבת ישראל במגוון תחומים מעניינים. לקבלת הדיוור יש למלא את טופס ההרשמה באתר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


רכבת ישראל שירות לקוחות
4 (80%) 2 votes

שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יש לכם טיפים מועילים ועדכניים על רכבת ישראל שירות לקוחות?
נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה
Google+ | תקנון האתר