שגריר שירות לקוחות

שגריר שירות לקוחות

1900-72-4769
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

ימי ושעות פעילות המוקד:
ימים א'-ה': 24/7
שישי: לא ידוע.

שגריר שירות לקוחות – ערוצי שירות
חברת שגריר נוסדה בשנת 1984 במטרה לספק שירותי דרך מקיפים ושירותי גרירה. כיום, חברת שגריר מספקת מגוון רחב של שירותים למאות אלפי לקוחות, כולל לקוחות פרטיים, חברות השכרת רכב וליסינג, ציי רכב, מוסדות, ועוד. מבחר יחידות השירות הנרחב שבבעלות החברה מאפשר לחברת שגריר לספק ללקוחותיה מערך שירותים מקיף בפריסה ארצית, באמצעות נהגי גרר בעלי ניסיון רב ובעזרת מכונאים מוסמכים.
מערך שירותי החברה כולל:
– שירותי חילוץ דרך
– שירותי גרירה
– שירות רכב חילופי
– שירות התנעה
– שרות החלפת גלגל
– שירות אספקת דלק
– שירות החלפת נורות
חברת שגריר שמה לה למטרה לספק את השירות המקצועי, האמין והחדשני ביותר. במטרה להפוך את חוויית הנהיגה לחיובית ולצמצם במידת האפשר סיטואציות בלית נעימות על הכביש, חברת שגריר מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד שירות ממוחשב המאויש על ידי נציגי שירות מקצועיים ומיומנים ומצויד במערכות טכנולוגיות מתקדמות, המסייעות בזיהוי מדויק של התקלה ברכב. מוקד השירות פעיל בכל ימות השנה, 24 שעות ביממה. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה את אתר האינטרנט הרשמי, בכתובת www.shagrir.co.il. ניתן ליצור קשר עם נציגי החברה באמצעות הטלפון או בפקס. כתובת למשלוח מייל: [email protected]

שגריר שריות לקוחות – טיפ
מומלץ לשמור בזיכרון הטלפון הנייד את מספרי ההתקשרות עם חברת שגריר, כך שבמידה ותיתקעו אי שם בכביש חשוך ותזדקקו לשירותי חילוץ, לשירותי גרירה ולרכב חילופי במהירות האפשרית, פרטי ההתקשרות עם מוקד השירות של החברה יהיו זמינים עבורכם לשימוש מידי. נציגי החברה ממתינים לפניותיכם לכל אורך שעות היממה, ונכונים לשרת אתכם ביעילות ובמהירות. כמו כן, מומלץ ביותר להכין מראש את כל פרטי ההזדהות הדרושים, על מנת שנציגי חברת שגריר יוכלו לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


דרג את השירות

שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
יש לכם טיפים מועילים ועדכניים על שגריר שירות לקוחות?
נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה
Google+ | תקנון האתר