סונול שירות לקוחות

סונול שירות לקוחות

1900-72-4793
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

ימי ושעות פעילות המוקד:
ימים א'-ה': 09:00 - 12:00
שישי: המוקד אינו זמין.

שם החברה: סונול שירות לקוחות
סונול היא אחת מחברות האנרגיה הגדולות בישראל. החברה מתפעלת יותר מ-230 תחנות דלק בכל רחבי הארץ ועשרות תחנות פנימיות במושבים ובקיבוצים. סונול מפעילה עבור לקוחותיה את השירות המכונה "דלקן סונול". דלקן סונול היא מערכת ממוחשבת המאפשרת ללקוח לנהל צי שלם של כלי רכב ולייעל את תהליך התדלוק. בנוסף, מספקת החברה שמנים מסוגים שונים במחירים משתלמים ואטרקטיביים.
סניפי החברה פזורים מהצפון עד לדרום ומעניקים שירות מושלם ללקוחות החברה. חברת סונול רואה כל לקוח כשותף אסטרטגי ולכן מתחייבת לעמוד בסטנדרטים של שירות ומקצועיות. כיוון שסונול שמה לה למטרה לשרת את לקוחותיה במהירות וביעילות – במידה והלקוח לא יכול להגיע לתחנת הדלק, אחד מסניפי סונול יספק ללקוח את הדלק עד הבית. כחלק משירות התואם את צרכי הלקוח, מפעילה החברה חנויות נוחות לצד תחנות הדלק המתאימות לצרכים שונים של נהגים.
כחלק מהשירות שהחברה מעניקה ללקוחותיה היא מפעילה אתר אינטרנט בכתובת: http://www.sonol.co.il/. באתר ניתן להזמין ממוצרי החברה, לאתר תחנת דלק ולהציגה במפה, להשתתף במבצעים מיוחדים ללקוחות, להתעדכן בנוגע לתחנות חדשות ועוד. ניתן ליצור קשר עם משרדי החברה הראשיים בכתובת: הגביש 6 ב', אזה"ת פולג נתניה, מיקוד: 42507 או בפקס: 09-8854945.

סונול שירות לקוחות: מספר טלפון
סונול מפעילה מספר מוקדים לשירות לקוחות. המוקד הראשון הוא דרך אתר האינטרנט של החברה באמצעות מילוי טופס מקוון, והמוקד השני הוא באמצעות שירות הלקוחות בטלפון. שעות הפעילות למענה אנושי, בימים א'-ה' בשעות 9:00-12:00 בטלפון: 09-8637798. אם אין תשובה במוקד הלקוחות, ניתן להתקשר למרכזיה בטלפון:09-8637777. לכל שאלה או פניה בענייני דלקנים ניתן לפנות בטלפון: 09-8637757.
במידה וברצונכם ליצור קשר דרך אתר האינטרנט באמצעות שליחת טופס מקוון, ניתן לעשות זאת תחת קטגורית "צור קשר". חברת סונול מתחייבת לספק מענה מהיר ללקוח דרך כתובת המייל שנמסרה בשעת הפניה.

סונול שירות לקוחות: טיפים שכדאי לדעת
טיפ ראשון: במידה והנך מעוניין לנהל צי של כלי רכב, באפשרותך לייעל את התדלוק ולרכוש "דלקן סונול". הדלקן מאפשר לנהגים לתדלק את רכבם באופן אוטומטי ללא צורך בכרטיס אשראי או מזומן ומאפשר לתדלק בשירות עצמי גם בשעות בהן תחנת הדלק אינה פעילה. להרחבה ופרטים נוספים הכנס לאתר האינטרנט של החברה.
טיפ שני: לקוחות קבועים של החברה יכולים להירשם באתר האינטרנט ולזכות להטבות בתחומים שונים. תחת הקטגוריה "מבצעים" באתר, תוכלו לצפות במבצעים ייחודיים ללקוחות החברה ובייחוד לאלו שרכשו "דלקן סונול".
טיפ שלישי: אם ברצונך לאתר סניף של סונול או למצוא מהו סניף הדלקן הקרוב לאזור מגוריך, תוכל להיכנס לאתר האינטרנט ולאתר בקלות את המידע. ככלל, ניתן למצוא את כל תחנות הדלק של סונול בכל רכבי הארץ ואף לסנן אותן לפי פרמטרים של שעות פתיחה, חנויות נוחות, שירותים ועוד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


סונול שירות לקוחות
2.57 (51.43%) 7 votes

שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יש לכם טיפים מועילים ועדכניים על סונול שירות לקוחות?
נשמח אם תשתפו אותנו בתגובה לעמוד!

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה
Google+ | תקנון האתר